Oferta specjalna

BHP Lex - ośrodek szkoleniowyBHP-LEX
Ośrodek szkoleniowy

Zaświadczenia wydane

 Imię i Nazwisko Numer Zaświadczenia
 1.Michał Włodarczyk   BL-100/12/2018
 2.Mirosław Warzecha   BL-101/12/2018
 3.Krzysztof Skwarek   BL-0001/01/2019
 4.Jacek Wlezień   BL-0002/01/2019
 5.Dariusz Biernat   BL-0003/01/2019
 6.Marcin Kałuszka   BL-0004/01/2019
 7.Grzegorz Świerzko   BL-0005/01/2019
 8.Adrian Szczepaniak   BL-0006/01/2019
 9.Tomasz Kaźmierski   BL-0007/01/2019
 10.Robert Duszyński   BL-0008/01/2019
 11.Mateusz Rydlewski   BL-0009/01/2019
 12.Andrzej Szymoniak   BL-0010/02/2019
 13.Mateusz Leśniewicz   BL-0011/02/2019
 14.Rafał Kowalczyk   BL-0012/02/2019
 15.Jakub Bulanda   BL-0013/02/2019
 16.Damian Bukowski   BL-0014/03/2019
 17.Przemysław Janczewski   BL-0015/03/2019
 18.Łukasz Majek   BL-0016/03/2019
 19.Paweł Prusiński   BL-0017/03/2019
 20.Cezary Czapliński   BL-0018/03/2019
 21.Michał Mościbroda   BL-0019/03/2019
 22.Michał Kawski   BL-0020/03/2019
 23.Sebastian Deka   BL-0021/03/2019
 24.Krzysztof Gołębiowski   BL-0022/03/2019
 25.Marcin Lewandowski   BL-0023/03/2019
 26.Jarosław Bonkowski   BL-0024/03/2019
 27.Kacper Wójcik   BL-0025/03/2019
 28.Krzysztof Michałowski   BL-0026/03/2019
 29.Mariusz Jeśka   BL-0027/03/2019
 30. Hubert Paciorek   BL-0028/03/2019
 31.Artur Ostrowski   BL-0029/03/2019
 32.Marcin Dybowski   BL-0030/03/2019
 33.Tomasz Grymuza   BL-0031/03/2019
 34.Krystian Jamróz   BL-0032/03/2019
 35.Rafał Krupiński   BL-0033/03/2019
 36.Marcin Pogorzelski   BL-0034/03/2019
 37.Krzysztof Zgutka   BL-0035/03/2019
 38.Sławomir Antosik   BL-0036/03/2019
 39.Dariusz Dyrek   BL-0037/03/2019
 40.Michał Jędrzejczak   BL-0038/03/2019
 41.Wojciech Furman   BL-0039/03/2019
 42.Jacek Siurek   BL-0040/03/2019
 43.Artur Chlebowski   BL-0041/03/2019
 44.Damian Kuliński   BL-0042/03/2019
 45.Jakub Jędrzejczak   BL-0043/03/2019
 46.Piotr Gos   BL-0044/03/2019
 47.Dariusz Koźluk   BL-0045/03/2019
 48.Krzysztof Borsuk   BL-0046/03/2019
 49.Michał Jędrzejewski   BL-0047/03/2019
 50.Wojciech Skóra   BL-0048/03/2019
 51.Paweł Chodakowski   BL-0049/03/2019
 52.Marek Szczerba   BL-0050/03/2019
 53.Leszek Licznerski   BL-0051/03/2019
 54.Sławomir Różycki   BL-0052/03/2019
 55.Mariusz Miros   BL-0053/03/2019
 56.Rafał Klimczyk   BL-0054/03/2019
 57.Janusz Wierzbicki   BL-0055/03/2019
 58.Bartosz Tyndyk   BL-0056/03/2019
 59.Andrzej Ciborski   BL-0057/03/2019
 60.Stanisław Kozak   BL-0058/03/2019
 61.Marcin Zawisza   BL-0059/03/2019
 62.Ryszard Biernat   BL-0060/04/2019
 63.Paweł Biernat   BL-0061/04/2019
 64.Jerzy Dębski   BL-0062/04/2019
 65.Mateusz Kowalski   BL-0063/04/2019
 66.Andrzej Marek   BL-0064/04/2019
 67.Piotr Grabowski   BL-0065/04/2019
 68.Karol Wróbel   BL-0066/04/2019
 69.Łukasz Jankowski   BL-0067/04/2019
 70.Kornel Lochno   BL-0068/05/2019
 71.Marcin Dupiero   BL-0069/05/2019
 72.Marek Jankowski   BL-0070/05/2019
 73.Adrian Kropidłowski   BL-0071/05/2019
 74.Tomasz Pigulski   BL-0072/05/2019
 75.Dariusz Drobik   BL-0073/05/2019
 76.Rafał Płaza   BL-0074/06/2019
 77.Dariusz Biernaciak   BL-0075/06/2019
 78.Konrad Syniec   BL-0076/06/2019
 79.Patryk Łukomski   BL-0077/06/2019
 80.Łukasz Behrendt   BL-0078/06/2019
 81.  
 82.  
 83.  
 84.  
 85.  
 86.  
 87.  
 88.  
 89.  
 90.  
 91.  
 92.  
 93.  
 94.  
 95.  
 96.  
 97.  
 98.  
 99.  
 100.  
Oferta specjalna
Członek Stowarzyszenia Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza Członek Stowarzyszenia Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza